Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


REKLAMA


ZAGŁOSUJ NA NAS


TorrentTorrent: RUSH - PERMANENT WAVES [SECTOR 2] (1980/2011) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Dodał:  Fallen_Angel
Data: 06-12-2017
Rozmiar: 242.57 MB
Seed: 0
Peer: 0
Pobierz Torrent


Kategoria:  Muzyka Zagraniczna

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 1
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-06 19:52:37
OPIS:

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom...
Hugh Syme zaczął pracować nad okładką w Le Studio. Po konsultacji z zespołem na temat kulturowych zmian w obrębie muzyki (również Rush), sztuk plastycznych i wizualnych oraz kontekstu polityczno-historycznego; wykoncypowano żartobliwą wizję strony tytułowej. Kolaż okładki prezentuje widok sprzed falochronu w Glaveston (Texas), po przejściu huraganu Carla 11 września 1961 roku. W rolę Carli wcieliła się modelka Paula Turnbull – czy to stylizacja, czy fotka wzięta sprzed lat, nie wiem. Suknia Carli podwiana przez wiatr ukazuje białe majteczki – za co oskarżono Rush o seksizm. Jednak najwięcej krytyki posypało się na zespół, za umieszczenie na okładce niewinnej gazetki. Chicago Tribune z 3 listopada 1948 roku, która mylnie poinformowała w swym nagłówku „Dewey Defeats Truman”, co okazało się największym skandalem medialnym drugiej połowy lat 40-tych w USA. Gazeta udowodniła swoje upolitycznienie i republikańskie zapatrywania, ogłaszając na podstawie nierzetelnych danych, iż republikański kandydat na prezydenta Thomas E. Dewey pokonał urzędującego demokratę Harry’ego Trumana, niezależność polityczna mediów legła w gruzach. Oczywiście chicago’wski dziennik wymusił na Rush zmianę nagłówka, wobec czego słowo Dewey zamieniono na Dewei. Aby nie wikłać się ponownie w sprawę zespół w edycji remasterowanej albumu, usunął cały nagłówek – w dość ordynarny sposób zostawiając wymowny biały ślad. – Przecież nikt nie będzie ciekaw prawda? Machający z dalekiego planu mężczyzna to Neil Peart, zaś billboardy reklamowe znajdujące się ponad podwianą suknią pani huragan, pierwotnie reklamujące słynny gazowany napój Amerykański – postanowiły zareklamować nazwiska trzech śmiałków z Rushbendu...


"Permanent Waves" to kolejna świetna pozycja w dyskografii Kanadyjczyków. Widać tu rozwój, ale jednocześnie w dalszym ciągu mamy do czynienia z bardzo technicznym graniem.
Niektórzy mogę narzekać, że Rush odszedł trochę w stronę piosenkowego
grania, ale pragnę uspokoić, że są to jedynie elementy - w dalszym
ciągu jest to muzyka naszpikowana łamańcami, nawet jeśli jest trochę
bardziej przyswajalna...

1. Spirit Of Radio   4:57
2. Freewill   5:23
3. Jacob's Ladder   7:28
4. Entre Nous   4:37
5. Different Strings   3:49
6. Natural Science   9:16
I. Tide Pools
II. Hyperspace
III. Permanent WavesPOBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ??? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ
!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM...

DETALE TORRENTA:[ ]

Komentarze